Darmowa dostawa od 300 zł

MOLESS

Nazwa pochodzi od kombinacji angielskich słów “more or less”. W dzisiejszych czasach ciagle zadajemy sobie to pytanie: czy potrzebujemy wiecej czy mniej? Dużo i tanio czy mało a dobrej jakosci…

Jesteśmy małą firmą, dla której naturalne tkaniny i ludzie są największą inspiracją. Kochamy proste, minimalistyczne formy  czy klasyczne kolory, ale czasami romansujemy z bardziej intensywnymi barwami. 

Nasze modele powstają w Warszawie, w bardzo krótkich seriach, nie korzystamy z wielkich szwalni, a część ubrań wykańczamy ręcznie. Tkaniny i dodatki pochodzą od rodzimych dostawców, dzięki temu wspieramy lokalną przedsiębiorczość.

Siła tkwi w prostocie i uniwersalności ubrań. Naturalna tkanina to dopełnienie całości na wiele sezonów.

Inspirują nas tkaniny, ich stuktura, naturalność czy to jak się układa. Kupujemy tylko tyle ile w danym momencie jest dostepne u naszych lokalnych dostawców, dzięki temu nasze modele powstają w bardzo krótkich seriach. Przeważnie nigdy się nie powtarzają lub mogą wystapić w innej tkaninie.

Środowisko ma dla nas szczególne znaczenie. Niesprzedane modele przekazujemy na cele charytatywne lub przerabiamy na nowe. To nasz mały wkład w poprawę jakości otoczenia, w którym sami żyjemy. 

Staramy się by w naszych tkaninach było jak najmniej syntetycznych domieszek, musimy jednak pamiętać, że dzieki nim docelowe ubranie mniej się gniecie. W sezonie jesień-zima 2019 staramy się wprowadzić jak najwięcej tkanin organicznych z ceryfikatem GOTS. 

Filozofia Moless

Shopping cart

0

No products in the cart.